Piráti z UH pořádají sbírku potravin. Pomoci chtěji sedmi desítkám chudých rodin

Piráti z UH pořádají sbírku potravin. Pomoci chtěji sedmi desítkám chudých rodin

Piráti z Uherského Hradiště se rozhodli v této nelehké době přidat k vlně předvánoční pomoci a pořádají sbírku potravin. Ty potěší rodiny ve složité životní situaci. Ve čtvrtek, v pátek a v pondělí před vánočními svátky Piráti na dvou místech v UH shromažďují trvanlivé potraviny a suroviny pro výrobu cukroví. Příjemci nashromážděných potravin budou klienti uherskohradišťské Charity. V současné chvíli jde o cca 70 rodin s dětmi.

Přímo členové a příznivci Pirátů z regionu chtějí z vlastních prostředků pro každou rodinu zajistit alespoň vánočku a další drobnosti. Cokoli, co by se vybralo během zmíněných tří dnů od veřejnoti, by byl příjemný bonus.

Kam a kdy můžete potraviny nosit?

  • Ve čtvrtek, v pátek a v pondělí do Sokola v UH. Od 8. do 18. hodiny. Kontaktem je Jaroslav Ševčík na telefonu 775 611 920. Volejte ideálně 30 minut před příchodem.
  • V pátek do kanceláře na adrese J. Stancla 151. Od 8. do 16. hodiny. Kontaktem je Stanislav Horák na čísle 777 217 858.

Pokud nechcete či nemůžete přispět potravinami, můžete mezi přátele sdílet tento článek nebo událost na Facebooku. Děkujeme za případné přispění či sdílení a přejeme hezké svátky!

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články