Výsledek pirátské vánoční sbírky v UH: 80 vánoček a marmelád pro místní Charitu

Výsledek pirátské vánoční sbírky v UH: 80 vánoček a marmelád pro místní Charitu

Členové a příznivci uherskohradišťských Pirátů včetně pár dárců z řad veřejnosti se zapojili do naší předvánoční sbírky potravin pro potřebné. V rámci akce se podařilo nashromáždit zejména osmdesát kusů vánoček a stejné množství sklenic s marmeládami. Na ty se složili přímo členové a příznivci lokálních Pirátů. Mimo to jsme mohli v rámci dobročinné akce s radostí zprostředkovat také několik druhů ingrediencí na pečení cukroví.

Veškerou potravinovou pomoc jsme v úterý 22. prosince předali Charitě Uherské Hradiště. Vánočky, marmelády a další suroviny obratem zamířily do cca sedmdesáti rodin, které tvoří její klientelu. Jsme moc rádi, že jsme lidem v těžké životní situaci alespoň tímto způsobem dokázali zpříjemnit období Vánoc. To je nejen pro ně umocněné i aktuálním řáděním koronaviru a vládními omezeními.

I za obdarované moc děkujeme všem, kteří se do sbírky finančně či materiálně zapojili. Věříme, že výsledek udělá v několika desítkách rodin radost. A to i malým dětem. Přejeme pohodové prožití vánočních svátků a příjemný vstup do (snad vydařenějšího) roku 2021.

Piráti UH

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články