Město UH v dotazníku sbírá náměty ke koncepci sportu. Zapojte se

Město UH v dotazníku sbírá náměty ke koncepci sportu. Zapojte se

Město Uherské Hradiště by mělo mít během příštího roku Koncepci rozvoje a řízení sportu, jejíž součástí je Plán rozvoje sportu ve městě do roku 2030. Při přípravě dokumentu se městský úřad rozhodl sesbírat data od občanů města a to jednoznačně vítáme. V jednoduchém dotazníku máte možnost sdělit vaše postoje a preference. Pokud se o sportování v Uherském Hradišti zajímáte, ať už kvůli sobě či svým blízkým, určitě doporučujeme této možnost využít. Můžete (jak doufáme) výsledek ovlivnit.

Pokud byste měli zájem sportování ve městě řešit přímo ve spolupráci s Piráty, můžete se obrátit na naše zastupitele na adresách jaroslav.sevcik@pirati.cz a frantisek.elfmark@pirati.cz. Budeme mít ke koncepci vlastní balík podnětů. Pro orientaci přikládáme pár bodů z našeho předvolebního programu, které se sportování a volnočasových aktivit týkají.

Cyklistika - Uherské Hradiště je městem cyklistů a to se nám líbí. Chceme jim ještě více zpříjemnit život. Podpoříme výstavbu a údržbu cyklostezek a chceme v centru města vybudovat parkovací cyklověž.

Sportoviště města - Zajistíme rezervační online systém pro využití sportovišť veřejností. Chceme podporovat registrované i neorganizované sportovce, týmy a komunity všech velikostí. Rozšíříme výstavbu workoutových hřišť a prvků v dalších místech.

V neposlední řadě jde v této oblasti jistě využít také participativní rozpočtování (PaRo). V něm by mohly sportovní kluby a spolky vymýšlet projekty, které by pak získávaly podporu občanů.


Sdílení je aktem lásky

Další podobné články