V Uherském Hradišti už funguje regionální poslanecká kancelář

10. 01. 2018
V Uherském Hradišti už funguje regionální poslanecká kancelář
V Uherském Hradišti už funguje regionální poslanecká kancelář

Stavte se na schůzku v nové poslanecké kanceláři pod pirátskou vlajkou v Uherském Hradišti! Přímo v centru města vznikla na konci roku 2017 poslanecká kancelář Františka Elfmarka a nabízí tak možnost osobního setkání s veřejností.

Najdete ji na adrese Stojanova 1334, v komplexu Triangl, ve třetím patře budovy S (u kolejí). Od Masarykova náměstí je vzdálena jen několik desítek metrů a téměř sousedí s vlakovým nádražím. Pokud přijedete autem, doporučuji jej ponechat na parkovišti u nádraží a k Trianglu dojít. Ke vstupu použijte nejlépe severní vchod ze dvora v přízemí, kde vás dovnitř pustí automatické dveře. Pak už stačí po schodech či výtahem vystoupat do třetího patra, kde na vás bude čekat zvonek s pirátským znakem.

Kancelář je veřejnosti standardně přístupná od pondělí do čtvrtka 9:00 – 17:00 a v pátek 9:00 – 13:00

Pokud se chcete setkat přímo s poslancem, doporučujeme pro volný termín nahlédnout do jeho veřejného kalendáře a pokusit se schůzku domluvit na e-mailu elfmarkf@psp.cz, případně přes asistenta na e-mailu marek.houser@pirati.cz. Pokud nepotřebujete mluvit přímo s Františkem a máte zájem pouze předat nějaký dotaz, dokument či podnět, můžete se na schůzce domluvit s jeho asistentem a předsedou MS UH Markem Houserem. Stejně tak můžete využít online formuláře, do kterého můžete napsat, co máte na srdci :)

PS: Pokud si nebudete s cestou do kanceláře vědět rady, neváhejte se ozvat Markovi na číslo 725 611 894. Spolehlivě vás navede.

Budeme se těšit na návštěvu.


Autor článku

Marek HouserMarek Houser

Marek Houser

marketingový specialista
redaktor

+420 725 611 894
marek.houser@pirati.cz

Navrhni úpravu